zpět na aktuality

Zkušenosti s Bomeo v reálném životě

Je tomu měsíc, co proběhla akce na výhru jednoho kusu setu Basic Bomeo. Set vyhrála Jitka z Holešova, které tímto ještě jednou gratulujeme.

Jitka byla tak hodná a své první zkušenosti se setem Bomeo pro vás sepsala.

Přejeme Jitce krásné jaro a spousta splněných přání s Bomeo metodikou. Děkujeme :).

Zde již slíbené zkušenosti Jitky:

"Když balíček dorazil, v pohledné krabici se ukrýval neméně pohledný talíř. Ale dívaje se na něj, říkám si, co s ním? Když zkoumám krabici dále, nacházím nejlepší "kámoše" na prvních 14 dní v podobě Průvodce zdravým životním stylem, kde nacházím odpovědi na otázku ohledně talíře "Co s ním?" a Jídelníček na 14 dní, kde zase jsou odpovědi na otázku "Co na něj?".

Magnetky už jsou dávno na lednici, a musím říct, že i když jistý přehled mám, nikdy není na škodu malé "opáčko".

Talíř je opravdu hezký, barvy, které jsou zvoleny, na mě působí pozitivně a ráda z něj jím.

Myslím, že průvodce je napsán výborně a srozumitelně. Vše je tam krásně vysvětleno a i začátečník, který se ve zdravém stravování moc neorientuje, zaručeně pochopí co a jak. Je to skvělá berlička na cestě ke zdravému životnímu stylu.

Já jsem si ještě jako pomocníka, který mi bude hlídat pitný režim, stáhla do mobilu aplikaci, která mě na pitný režim upozorňuje ;-).

Přiložený jídelníček je skvělý odrazový můstek pro začátek. Je pro mě snazší dodržovat něco, co mám napsáno. Bez chystání jídla den dopředu by to pro mě bylo složitější, proto se držím toho, abych na následující den měla vše nachystáno a nemusela tak narychlo vymýšlet co jíst. Mnohdy tak potom sáhnu po něčem, co ani nechci, ale protože není čas, tak není jiná možnost. Je to o dost snazší "být připraven".

Jsem moc spokojena a nadšená a doufám, že se Vám budu moc ozvat z 3. fáze za pár měsíců, ke které bych se chtěla dopracovat."

V případě, že byste měli o set Basic Bomeo zájem, mrkněte do e-shopu :).

 


 

Bomeo je vhodný pro všechny věkové kategorie, ženy i muže