zpět na aktuality

O Bomeo a konferenci AVP

Konference Aliance výživových poradců

Konference Aliance výživových poradců, našeho partnera, proběhla v sobotu 2.4.2016 na akademické půdě VŠE v Praze v krásné a moderní Rajské budově. Vystřídalo se 15 řečníků, kteří měli 20 minut, aby řekli něco o své práci a mohli svými úspěchy a postupy inspirovat ostatní.

Bomeo jako naděje pro hubnoucí

Mezi řečníky byla zvučná jména jako: Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc., ředitel Aliance Ing. Ivan Mach, CSc., MUDr. Ondřej Nývlt, Ing. Hana Střítecká Ph.D. a další. Na konferenci nechyběla i autorka metodiky Bomeo Bc. Monika Teichmanová, která metodiku představila jako možný způsob práce s klienty a směr vývoje práce výživových poradců. 


Mluvilo se dále o roli inzulinu, prediabetu, o diabetu II. ve spojení s obezitou, o komplikovaných případech obezity, o stravování dětí i o psychologických aspektech sportovní výživy a dalších velmi zajímavých tématech. Každý určitě odcházel nabitý novými vědomostmi.

Jsme rádi, že jsme se mohli účastnit a sdílet naše úspěchy s klienty. Děkujeme za čas strávený s lidmi se stejným zájmem a zápalem do své práce.

Mějte krásné jardní dny.


 

Bomeo je vhodný pro všechny věkové kategorie, ženy i muže