zpět na aktuality

Metodika Bomeo v nemocnici Blansko

Světový den srdce

Na středu 30.9. jsme byli pozváni na Světový den srdce do nemocnice Blansko. Nemocnice Blansko se i tento rok ke Světovému dni aktivně zapojila a otevřela dveře v prostorách centrálního příjmu, kardiologie a plicní ambulance. Ve 13 h proběhlo proškolení první pomoci pro veřejnost. Dále mohli návštěvníci konzultovat své zdravotní problémy s lékaři interní odbnornosti pod vedením paní přimářky MUDr. Naděždy Formánkové. Lidé si mohli po celý den nechat bezplatně vyšetřit krevní tlak, pulz, EKH, hladiny cukru a cholesterolu v krvi, spirometrické vyšetření a další.

 

Vyšetřit jsme se dali i my, abychom měli černé na bílém, že žít podle metodiky není jenom pojem, ale má pozitivní vliv na zdraví lidí. Všechny vyšetření jsme měli negativní a naprosto v pořádku. 

 

Autorka metodiky Bomeo Bc. Monika Teichmanová

sem byla pozvána na prezentaci produktu jako možného pomocníka v boji proti kardiovaskulárním a dalším civilizačním nemocem. O metodiku byl veliký zájem nejen z řad veřejnosti, ale i lékařů nemocnice a profesorů medicíny. 

Metodiku budeme přednášet vysokoškolákům v rámci jejich vzdělávání o zdravém životním stylu. 

Bomeo v televizi

Protože na akci nechyběla TV Blansko, bude s lékařem MUDr. Tomášem Peškou a autorkou Bomeo rozhovor o metodice v TV. Jakmile bude záznam zveřejněn, vložíme ho na stránky též. 

Žíjte Bomeo - žijte Zdravě

 

 

 


 

Bomeo je vhodný pro všechny věkové kategorie, ženy i muže