zpět na aktuality

Byli jsme na veletrhu

Představuji metodiku BomeoMetodika Bomeo byla představena poprvé veřejnosti. Konkrétně v pátek a sobotu, 10. a 11.4.2015, na veletrhu Bojujeme s tuky na pražském výstavišti v Letňanech.

Metodika Bomeo je velmi originální a nemá ve světě obdoby. Unikátním způsobem zavádí zdravý životní styl do života lidí. Tím dochází k ozdravení celého organizmu, úbytku hmotnosti, tj. hubnutí, zbavení různých zdravotních komplikací.

Metodika Bomeo se může chlubit jedinečními edukačními pomůckami, díky kterým je celý proces hubnutí a ozdravovaní organizmu jednoduchý. Lidi hubnou, učí se vařit z kvalitních surovin, pravidelně se hýbat a odpočívat. Vše nenásilným a hravým způsobem.

Metodika měla veliký úspěch. Proběhla i přednáška, která byla natočena na video. Takže i to časem vložíme na stránky. Všechny vzorky talířů, které jsme měla, jsem prodala.

Ve středu od 17 h budu s metodikou v Tip radiu ve vstupu z veletrhu. Velmi mě potěšil zájem z odborných řad. Metodika se bude prodávat ve Františkových lázních, nutričních poradnách, lékárnách.... Ale nechci předbíhat události :).


Pro návštěvníky jsem připravila soutěž o kompletní sadu Bomeo. Tento týden bude vyhodnocení. Výherce je již znám. Brzy zveřejníme jméno.

Všem, kteří na veletrhu se mnou mluvili děkuji za zájem a podporu a již se těším na veletrh další.

Kompletní sada Bomeo talíř zdravého života bude co nevidět v prodeji. Sledujte naše webové stránky nebo facebook.

Mějte se všichni zdravě, užívejte slunečního a teplého počasí a buďte v pohodě.

Monika Teichmanová


Přednáška


 

Bomeo je vhodný pro všechny věkové kategorie, ženy i muže