zpět na aktuality

Bomeo na Vánočních trzích v Brně

Vánoce se blíží. Ulice se plní lidmi, kteří touží nasát vánoční atmosféru a pořídit pro své nejbližší dárky, které jim udělají radost.

Bomeo jako vánoční dárek

Máte ve své blízkosti rodinné příslušníky nebo známé, kteří mají problémy s váhou, neustále se snaží zhubnout, avšak neúspěšně? Nebo máte kolem sebe lidi, které máte rádi, a mají problémy se zdravím v důsledku jejich životního stylu? Či někoho, kdo by se chtěl naučit zdravě jíst, ale neví jak, tápe v doporučení, kterých je na internetu miliony? Co když vám prozradíme dárek, který pomůže všem a zároveň svým zpracováním udělá radost?

Ano, mluvím o setech Bomeo. Darováním Bomeo setu, darujete zdraví - darujete dárek, který pozitivně ovlivní zdraví všech okolo. Zakupte Bomeo jako dárek a nadělte ho pod stromeček. Udělejte radost. Darujete první výživový edukační materiál, doporučovaný lékaři v ordinácích na snížení váhy, či jako prevenci kardiovaskulárních chorob. Sety Bomeo jsou vyvinuty odborníky pod záštitou Aliance výživových poradců a českých lékařů.

Pokud si nejste jisti, který set Bomeo je vhodný pro vaše blízké, informujte se na tel. č. 774 127 248 nebo na mailu dotazy@bomeo.cz.

Protože i my chceme našim klientům darovat dárek, máme pro vás hned dvě úžasné zprávy.

Bomeo na Vánočních trzích

Bomeo se zúčastní Vánočních trhů na Brněnském výstavišti po celou dobu jejich trvání - 4.-13.12.2015. Budete si zde moci zakoupit Bomeo za zvýhodněné, výstavní ceny. Ale to není vše. Seznámit se zde budete moci s autorkou metodiky Bc. Monikou Teichmanovou, která vám metodiku osobně představí a zodpoví všechny vaše otázky.

U stánku vám provedeme analýzu tělesné váhy a rozdovávat budeme bločky na nákupy s magnetem na ledničku.

Sleva na zakoupení setu Bomeo na výstavišti

Pro naše věrné fanoušky na Facebooku zveřejníme na Facebooku Bomeo heslo, které pokud sdělí při nákupu u stánku Bomeo na Vánočních trzích, dostanou slevu 200,- Kč. ;) Ale pšššš, je to tajné!!

Přejeme vám krásné svátky vánoční a těšíme se na vás u stánku Bomeo.


 

Bomeo je vhodný pro všechny věkové kategorie, ženy i muže