Co je Bomeo?

Bomeo je první seriózní metoda životního stylu, která vám zaručí trvalé zhubnutí a zlepšení zdravotního stavu.


Bomeo vám bude jasně a jednoduše každý den říkat co a kdy jíst
, bude hlídat velikosti porcí, určí vám jak často se pohybovat, kdy relaxovat ... dovede vás k vysněné postavě a zdraví.

Na vývoji Bomeo se podíleli lékaři a výživový poradci ČR, dosáhli jsme tak jedinečného produktu, který se stává hitem v hubnutí.

Jak Bomeo funguje a co vás s Bomeo čeká?

1. Srhňme si proč tloustneme

Tělo potřebuje určitou skladbu a množství jídla, energie a živin pro správnou funkci. Pokud tělo přijímá energie více než potřebuje a navíc z nevhodných surovin, dochází k ukládání tuku a tlousnutí. V současné době je velice těžké orientovat se v džungli potravin a najít potraviny, které by byly zdravé a které by neměly negativní vliv na zdraví člověka a na zvyšující se tělesnou váhu. Základem trvalého zhubnutí je proto naučit se správně jíst. Naučit se rozlišovat potraviny na bílkoviny, sacharidy a tuky a vědět, kde jejich kvalitní zdroje najdu a koupím.

2. Bomeo je řešení

Bomeo vám bude každý den ukazovat co jíst, kdy jíst a v jakém množství. Nemusíte znát složení jídla a energetické hodnoty. Bomeo talíř na který si jídlo servírujete je vyvinut specialisty, tak aby sacharidy, bílkoviny, tuky, zelenina byly v optimálním poměru a zajitil hubnutí a pozitivního vlivu na zdravotní stav člověka.
Součástí balení Bomeo je knížka která vám bude říkat jaké suroviny koupit, jakým surovinám se vyhnout, v jakém poměru a množství jídlo servírovat.

Bomeo je velice jednoduchá a účinná metoda založená na hlavních principech fungování lidského těla. Proto je tak hojně propagována lékaři. 

3. Koupíte si Bomeo, co bude následovat?

1. Kontaktuje vás náš výživový poradce, který vám metodiku Bomeo ochodně vysvětlí a zodpoví všechny vaše otázky ohledne metodiky a domluvíte se na další spolupráci.

2. Prostudujete si průvodce, jídelníček, umístíte magnetky na ledničku, zvážíte se a případně i vyfotíte. 

3. Přihlásíte se do klintské zóny na webu Bomeo, kde můžete kontaktovat svého výživového poradce, inspirovat se dalšími recepty a získat spoustu dalších informací.

4. Vyčistíte si kuchyň od potravin, které metodika Bomeo nedoporučuje konzumovat a nakoupíte si suroviny nové. 

5. Začnete pomalu s pomocí Průvodce metodiky Bomeo metodiku zkoušet a začleňovat do svého života (začínáte jíst z talíře Bomeo, zkoušet recepty, každý den sportujete a dostatečně spíte).

6. Vaše tělesná hmotnost jde přirozeně dolů, máte více energie, zlepšuje se vám pleť, lépe vypadáte. 

Žijte zdravě - Žijte Bomeo

Bomeo vás naučí, jaké jídlo, jaké porce a jak často jíst tak, abyste rychle zhubli. Provede vás zásadami optimální výživy, optimálním pohybem a režimem dne. Jasně vám ukáže, jaké potraviny jsou pro tělo škodlivé a naopak jaké byste měli jíst.
 

Přečtěte si, proč je Bomeo lepší a zdravější než jiné diety

Zhubněte trvale 5, 10, 20 a více kg 

Uživatelé Bomea hubnou trvale. Základem trvalého hubnutí není jednorázová předražená dieta, kterých jsou na trhu desítky, ale změna životního stylu. Bomeo vás jednoduchou formou povede za ruku až do vysněného zhubnutí a nové krásné postavy. Kromě toho získáte spoustu energie a svěžesti. Naučíte se zdravě jíst, pohybovat se a relaxovat - zdravý životní styl vás začne opravdu bavit, stejně jako nás a naše spokojené klienty.

Bomeo je vhodné pro ženy, muže, i seniory

Je to tak, Bomeo jsme vyvinuli pro muže i ženy. Víme, že drastické hubnutí je pro spoustu lidí velice zdravotně zatěžující a náročné, může mít i vedlejší účínky a následky. Bomeo je jedinečné v tom, že žádné tyto nežádoucí omezení nehrozí. Při hubnutí je maximálně šetrné k vašemu tělu. Spoustě klientů Bomeo pomohlo od zažívacích problémů, které měli od přechozích diet. Proto je také Bomeo vhodné i pro seniory, kde je kvalita jídla a stravování velice důležité. 

Bomeo je vyvinuto ve spolupraci s největšími odborníky na hubnutí v České Republice

Na vývoji metodiky Bomeo jsme spolupracovali s nejlepšími v oboru, např. ředitelem Aliance výživových poradců Ing. Ivanem Machem, CSc., vysokoškolskou pedagožkou hygieny výživy a nutriční terapeutkou Ing. Hanou Stříteckou, Ph.D a dalšími českými lékaři, nutričními poradci, zdravotními sestrami a mnoho dalších. Za metodikou je nespočet hodin práce a spousta lidí. Užijte si ji. Je vytvořena pro vás. Přečtěte si jejich názory a doporučení.

 

Chcete také zdravě zhubnout? Snadnější to být nemůže.

 

 
 
 

Bomeo je vhodný pro všechny věkové kategorie, ženy i muže